belka1

Polska

zapo balt art

Formularz zgłoszeniowy na Bałtowskie Bezdroża został udostępniony 20 lipca i przez niespełna dwa dni wpłynęły... 204 zgłoszenia! Choć limity załóg startujących w poszczególnych klasach przewidują przyjęcie tylko 160 załóg nie wszyscy wpłacili wpisowe i przeszli pozytywną wstępną weryfikację stanu technicznego auta, dlatego ciągle warto wysłać zgłoszenie. Rajd odbędzie się w dniach 7-9 X 2016 roku.

Czytaj więcej: 204 zgłoszone załogi w niespełna dwa dni!

bb 2015 art

Bałtowskie Bezdroża to ewenement na polskiej scenie rajdowej – to chyba jedyna impreza, w której listy startowe zapełniają się w ciągu dosłownie kilku dni. Nie chodzi tu bynajmniej o kilka załóg – to aż 160 ekip(!), które zgłaszają się do rywalizacji w 4 klasach samochodowych. Wszystko to dzieje się w niepowtarzalnym klimacie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Zapraszamy na relację, zdjęcia oraz kompletne wyniki.

Czytaj więcej: Bałtowskie Bezdroża 2015

baltowskie 2015 zapo artBałtowskie Bezdroża to ewenement na polskiej scenie rajdowej – to chyba jedyna impreza, w której listy startowe zapełniają się w ciągu dosłownie kilku dni. Nie chodzi tu bynajmniej o kilka załóg – to 150 ekip(!), które zgłaszają się do rywalizacji w 4 klasach. Wszystko to dzieje się w niepowtarzalnym klimacie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Czytaj więcej: Bałtowskie Bezdroża 2015 (zapowiedź)