belka1

Polska

wmor 2015 art

Miejsce: Góry Sowie.
Termin: 6-7 listopada 2015 r.

Klasy: Extreme Mechanik, Extreme Elektryk, Seryjny Wyczyn, Wyczyn, Quad.
Status: przeprawowa impreza amatorska (II runda Wyczynowych Mistrzostw Off-Road).

 

 

 

 

>

 

Do pobrania:

Wyniki  
Regulamin  

Materiał organizatora

Tegoroczny sezon zbliża się ku końcowi, co nie oznacza, że adrenalina przestała buzować w żyłach zawodników offroadowych. Na II rundzie Wyczynowych Mistrzostw Off Road 4x4 w Górach Sowich pojawiła się doborowa ekipa w składzie 40 załóg. Jak wskazuje nazwa imprezy największym obłożeniem cieszyły się klasy Wyczyn i Seryjny-Wyczyn, ale nie znaczy to, że w klasach Extreme nie było mocnej walki.

 

Strefa parkingowa w bazie wyglądała okazale, przeróżnej maści zmoty (szczególne z Wyczynu) zapowiadały mocną walkę. Teamy szykowały się do nocnego, 4-godzinnego etapu. Po etapie nocnym okazało się że niemal połowa załóg we wszystkich klasach ma komplety pieczątek i o wynikach decydują "czasówki". Defekt wyeliminował tylko jedną ekipę. Oznaczało to również, że etap dzienny będzie "szedł na żyletki". Walka trwała do godziny 19.00, a o 21.00 przyszedł czas na ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów oraz nagród ufundowanych przez krakowską firmę 4x4TERENOWIEC.

 

Jak zawsze Góry Sowie pokazały swoje zmienne oblicze, Noc była sucha, ale w dzień pojawiły się opady deszczu. Trasy zrobiły się ciężkie do przejechania, a zawodnicy wracali zmęczeni. Te góry uczą pokory – takie opinie słychać było na bazie. Ale wiemy jedno: kto raz tam przyjedzie ten zawsze chce wracać. Dziękujemy za wspaniały rajd i zapraszamy w sezonie 2016.

 

 wmor 2015 gal